Inzerát

Denní zdravotní tipy

Myslíte si, že máte čisté uši? Stále je čistíte starým, nebezpečným způsobem?

Počkejte, až uvidíte tohle!

⭐⭐⭐⭐⭐

7528 hodnocení

Byl jsem si jistý svou rutinou čištění uší. Ale ukázalo se, že jsem zapomněl na skryté nebezpečí! Takhle jednoduchý přepínač ochránil uši a zdraví naší rodiny!

woman in pain while using cotton swaps

Bojovali jste někdy s bezpečným čištěním uší svých nebo svých dětí? Já určitě ano.

Když jsem vyrůstal, byl jsem dítě, které vždy dodržovalo pravidla. Čistil jsem si uši dvakrát denně, přecházel jsem na přechodu, znáte to. Ale s jedním pravidlem jsem bojoval: udržovat si čisté uši.

Jako dítě mě děsilo pomyšlení, že bych si měl cokoli strkat do ucha. A buďme upřímní, ty vatové tyčinky vypadají spíš jako miniaturní mučidla než jako čisticí nástroje.

Tichý alarm

Rychlý posun do dospělosti.

Jednoho dne, když jsem seděl ve své tiché kanceláři, jsem si uvědomil něco znepokojivého. Svět byl stále tišší. Ale ne “užívající si přírody” tišší. Bylo to tlumené, vzdálené ticho. Nemluvě o bolesti, kterou jsem čas od času pociťoval!

Srdce se mi rozbušilo, když jsem si vzpomněl na vyprávění svého dědečka o jeho ztrátě sluchu. Kráčel jsem stejnou cestou?

O své děti jsem se bál ještě víc

Nebyl jsem to jen já, ale i můj malý chlapec si stěžoval, že má zalehlé uši. Dokonce říkal, že ho svědí nebo bolí!

mum taking care of her son crying because of ear pain

Tehdy jsem věděl, že musím najít lepší způsob.

Odhodlaný najít řešení jsem se pustil do pátrání. Spreje, pumpičky, různé čisticí pomůcky – vyzkoušel jsem všechno.

Ale zdálo se, že nic nefunguje. Každý neúspěšný pokus zvyšoval mou frustraci a strach. Dokonce jsem se poradil s několika lékaři, kteří nabízeli řešení daleko přesahující můj rozpočet. Myšlenka na operaci se nade mnou vznášela jako temný mrak.

Jedna věc je jistá: používání vatových tamponů to jen zhoršilo

big red X on using cotton swaps

Věděli jste, že vatové tampony jsou pro čištění uší obecně špatné? Jen posouvají ušní maz dál, takže je stále hůř slyšet!

Když se nad tím zamyslíte, dává to naprostý smysl! Jen mě to nikdy nenapadlo, dokud mi to neřekl můj lékař!

Nečekaný objev

Když jsem pak jednou ráno bezcílně projížděl Facebook, něco mě zaujalo. Reklama? Normálně bych šel dál, ale něco mě na ní přimělo zastavit se.

Reklama nebyla jako obvykle; byly v ní skutečné příběhy lidí, kteří to vyzkoušeli. Viděl jsem komentáře rodičů, seniorů a dokonce i teenagerů, kteří mluvili o tom, jak je díky Tvidleru čištění uší bezpečné a snadné.

Ještě více mě zaujal komentář někoho, kdo měl stejný strach jako já.

Vzpomínáte si, jak jsem vám vyprávěl o svém dávném strachu z toho, že si vatový tampon strčím příliš hluboko do ucha? Tvidler je navržen tak, aby nedošlo k žádnému poškození – konce těchto malých nástrojů jsou krátké a super měkké.

close up of woman using Tvidler

Rozhodl jsem se vyzkoušet Tvidler. Tady je důvod!

Bezpečné pro děti: Jako pro rodiče to pro mě bylo velmi důležité. Tvidler se zdál být ideální pro citlivá ouška mé dcery. Dokonce jsem viděla komentář jedné maminky, která říkala: Tvidler mění pravidla hry pro péči o uši mých dětí!”

Schváleno lékaři: Na internetu jsem našel recenze od ušních specialistů. Jeden audiolog zmínil: Tvidler je bezpečnější a účinnější alternativou k tradičním metodám. Je to to, co doporučuji svým pacientům.”

Můj skok víry

Skepticky, ale zoufale jsem se odhodlal ke skoku víry. V den, kdy přišel, jsem zaváhal. Mohl by tento malý přístroj opravdu něco změnit?

 

gif of woman unboxing Tvidler

Naše zkušenost

Používání zařízení Tvidler bylo hračkou. Byl jemný a mého syna nevyděsil jako vatové tampony.

Když jsem ho použil poprvé, nemohl jsem uvěřit, kolik vosku z něj vyteklo. Možná si řeknete, že to dokonce vypadalo nechutně. Vytáhl jsem obrovské množství starého vosku, který mi v uších ulpíval několik let. Ale bylo to tak uspokojivé! Jak proces, tak výsledek!

Zvonění v obou uších mi přestalo hned po prvním použití. A měl jsem pocit, jako by někdo odmlčel všechno kolem mě.

Obrovskou úlevou bylo také vědomí, že uši mého syna jsou čisté a v bezpečí. A mé manželce se líbí, že je účinný A ZNOVUPOUŽITELNÝ. Jak říká, to znamená méně měsíčních výdajů a návštěv u lékaře!

gif of man using Tvidler and washing it after

Po sdílení mého příběhu na internetu jsem dostala odpovědi od mnoha lidí

Díky sdílení svého příběhu na sociálních sítích jsem si uvědomil, že nejsem sám. Ukázalo se, že od té doby, co vznikl Tvidler, se stále více lidí vzdává svých špatných návyků při čištění uší. Někteří z nich určitě věděli, jak nebezpečné jsou vatové tampony, ale neměli na výběr.

Tady je, co o Tvidleru řekli někteří z lidí, kteří se mi ozvali po zveřejnění mého příběhu:

Jedna teenagerka, Marie, řekla: Tvidler je to jediné, čemu věřím, když mám uši se špunty v uších.”

Starší pán, Tomáš, se podělil o svůj názor: “Konečně způsob, jak jasně slyšet, aniž bych riskoval poškození.”

Spřátelil jsem se i s odborníky. Vzpomínám si, jak mi jeden z těch odborníků na uši, nos a krk, kteří mě kontaktovali, řekl:

Tvidler je mnohem bezpečnější a lepší alternativou čištění uší. Nejenže se dostane hlouběji, než to dokáže vatový tampon. Ale také rotuje, takže odstraní více nánosů ze stran vašich zvukovodů.”

doctor approves Tvidler

Lidé měli otázky, tak jsem si řekl, že se s nimi podělím o odpovědi:

💡Je Tvidler snadný na používání? Ano, je to jednoduché a pohodlné.

💡Je Tvidler bezpečný pro děti? Ano, díky šetrnému a účinnému designu je navržen tak, aby byl bezpečný pro uživatele všech věkových kategorií, včetně dětí.

💡Je Tvidler opakovaně použitelný? Ano, je navržen pro vícenásobné použití, což z něj činí ekologické a nákladově efektivní řešení pro čištění uší.

💡Vejde se Tvidler do všech velikostí uší? Je navržen tak, aby se přizpůsobil různým velikostem uší. Stejně jako u každého nástroje na čištění uší je však třeba jej používat opatrně.

💡Může se Tvidler používat s piercingem v uchu? Ano, ale doporučujeme opatrnost. V okolí piercingu buďte šetrní, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům.

man using Tvidler to clean his ears safely

Stojí tedy Tvidler za ty peníze?

Myslíte si, že 499 Kč za čistič uší je trochu moc? Zvažme skutečné náklady. Ty vatové tampony, které si pravidelně kupujete? Časem se nasčítají a nejsou ani tak účinné. S Tvidlerem uděláte jeden nákup, a to je vše. Žádné další týdenní výdaje za tampony pro vás nebo vaši rodinu.

A na rozdíl od tamponů, které vosk pouze vytlačují, Tvidler ho skutečně odstraňuje. To znamená méně starostí s ucpáváním uší a menší potřebu návštěv lékaře při řešení problémů s ušima. Z dlouhodobého hlediska není Tvidler jen nákupem, je to chytrá úspora.

Nezapomeňte, že nejde jen o peníze. Jde o to, abyste se vyhnuli potížím a nepříjemnostem spojeným s problémy s ušima. Tvidler nabízí bezpečný a účinný způsob, jak udržet zdraví vašich uší. A není právě vyhnutí se zdravotním problémům tou největší úsporou?

Celkově to vidím tak, že 499 Kč za to rozhodně stojí.

Právě teď je na Tvidler sleva 70 %. Ale vzhledem k tomu, že na něj přecházejí tisíce lidí, nebude tato nabídka trvat věčně. Zajistěte si tu svou hned a ušetřete na těchto budoucích nákladech – jak finančních, tak zdravotních!